iTools for Mac

iTools for Mac 2.4.3

Alternatywa dla iTunes do zarządzania iPhonem

Zalety

  • Łatwy w użyciu
  • Zarządzanie aplikacją
  • Pokazuje zawartość dysku
  • Dostęp do wszystkich folderów
  • Bezpiecznie kopiuje zawartość
  • Aktualizuje aplikacje
  • Organizuje pulpity iOS

Wady

  • Słaba kompatybilność z iCloud
  • Bez pomocy

Bardzo dobry
8

iTools for Mac to darmowa aplikacja, która pomaga zarządzać zawartością iPhone'a, iPoda Touch i iPada - alternatywa dla iTunes z nowymi funkcjami, które pokochasz.

Na początek program iTools dla komputerów Mac oferuje pełny przegląd urządzenia z systemem iOS , w tym model, datę i miejsce zakupu, datę wygaśnięcia gwarancji, procent pozostałej baterii, numer seryjny i wersję systemu operacyjnego, a także ilość miejsca na dysku zajmowaną przez muzykę, wideo, książki i inne treści.

Ale gdzie iTools dla Mac naprawdę świeci, jest w stanie pokazać, co zapisałeś na swoim iPhonie lub iPadzie, aby importować i eksportować treści, takie jak zdjęcia, filmy, piosenki, aplikacje, e-booki i wiadomości. iTools for Mac może nawet uzyskać dostęp do struktury folderów, aby znaleźć pliki, które uważasz, że zgubiłeś.

iTools for Mac umożliwia także dostęp do listy kontaktów, a także do wysyłanych i odbieranych wiadomości. Aby korzystać z tej funkcji, musisz wyłączyć usługę iCloud , ponieważ iTools dla komputerów Mac nie działa dobrze w usłudze kopiowania online firmy Apple.

Jeśli chodzi o aplikacje, iTools dla Mac wyróżnia się możliwością łatwego zarządzania nimi, aktualizując je pojedynczo lub partiami bezpośrednio z iTools dla komputerów Mac. Co więcej, jeśli masz kilka kont lub urządzeń, będziesz w stanie zsynchronizować zawartość między nimi.

Ponadto, iTools dla komputerów Mac ułatwia reorganizację komputerów z systemem iOS , w łatwy sposób reorganizując aplikacje w podfolderach w grupach, które iTunes tylko jeden po drugim.

Jeśli potrzebujesz mocniejszego narzędzia niż iTunes do zarządzania zawartością na iPhonie lub iPadzie, znajdziesz potężnego sprzymierzeńca w iTools na Macu, aby uporządkować muzykę , wideo i aplikacje pomiędzy różnymi urządzeniami i komputerem Mac.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na Mac

Więcej
iTools for Mac

Download

iTools for Mac 2.4.3

Opinie użytkowników o iTools for Mac